top of page

piektd., 16. okt.

|

Evangelical Lutheran Church of Latvia Yo

HiPotential Youth - izaugsmes kurss pusaudžiem un jauniešiem

“HP Youth” kurss ir radīts ar mērķi palīdzēt 13-18 gadus veciem jauniešiem atklāt savu unikālo potenciālu un ievirzīt to ceļā uz panākumiem.

Registration is Closed
See other events
HiPotential Youth - izaugsmes kurss pusaudžiem un jauniešiem
HiPotential Youth - izaugsmes kurss pusaudžiem un jauniešiem

Time & Location

2020. g. 16. okt. 13:53 – 14:08

Evangelical Lutheran Church of Latvia Yo, Mārstaļu iela 10, Centra rajons, Rīga, LV-1050, Latvia

About the event

“HP Youth” kurss ir radīts ar mērķi palīdzēt 13-18 gadus veciem jauniešiem atklāt savu unikālo potenciālu un ievirzīt to ceļā uz panākumiem. Kursa saturs veidots pēc daudzajiem jauniešu, vecāku, sociālo darbinieku u.c. cilvēku lūgumiem izveidot “izaugsmes platformu”, kura dalībnieki var saņemt to, ko bieži vien nemāca skolā.

Vietu skaits ierobežots, reģistrācija - ej.uz/hpyouth

- KURSA PROGRAMMA -

Kurss notiks 6 otrdienas pēc kārtas, sākot no 6. oktobra. Tas tiks vadīts saprotamā, interaktīvā formātā, iesaistot dažādas grupu un individuālā darba metodes:

- Praktiskus refleksijas uzdevumus. - Diskusijas un grupu darbus ar vienaudžiem. - Lekcija/uzruna par nedēļas tēmu. - Aktivitāšu programmas, kas izstrādātas, balstoties uz uzrunas saturu. - Mājasdarbi, kas veicami nedēļas laikā. - Personīgā radošā projekta izstrāde un prezentācija noslēgumā.

- IKNEDĒĻAS TĒMAS -

6. oktobris - IEVADS - iepazīšanās, noteikumi un formāts, aktivitāšu programma, personīgās “vīzijas un antivīzijas” noteikšana, darbs pie sava noslēguma projekta.

13. oktobris - ATTIECĪBAS UN SOCIĀLĀ VIDE - piederība, attiecību veidošana dažādos līmeņos un tā nozīme izaugsmē.

20. oktobris - IDENTITĀTE - iekšējais kodols, pašapziņa, vērtības, raksturs, “growth mindset” attīstīšana, domāšanas modeļi, šķēršļi un izaicinājumi.

27. oktobris - FIZISKĀ UN MENTĀLĀ VESELĪBA - vispusīgi veselīga dzīvesveida būvēšana, veselīgs dzīves ritms, ieradumu spēks.

3. novembris - RESURSU PĀRVALDĪŠANA - personīgā produktivitāte, laika, enerģijas, finanšu pārvaldīšana.

10. novembris - NOSLĒGUMS - personīgā projekta prezentācija, noslēguma ballīte ar uzaicinātajiem viesiem, “ceļamaizes” motivācija.

- KURSA VADĪTĀJI -

KRISTAPS KRAVALIS, 28 gadi

- Teoloģijas maģistrs; - Sertificēts interešu izglītības pedagogs (LU); - LELB jauniešu nozares vadītājs; - Vadījis personīgās un karjeras izaugsmes nodarbības dažāda vecuma skolēniem un skolotājiem vairāk nekā 30 Latvijas skolās; - Sertificēts "NIID" jauniešu mentors projektā "Proti un dari". - Vispusīgi veselīga dzīvesveida un personības izaugsmes uzņēmuma HiPotential.lv vadītājs; - Sertificēts nometņu vadītājs ar 10 gadu pieredzi nometņu organizēšanā bērniem, pusaudžiem un jauniešiem; - Aktivitāšu programmu un spēļu nomas uzņēmuma PlayPotential.lv vadītājs. 5 gadu garumā strādājis kā aktivitāšu programmas vadītājs “SOS bērnu ģimeņu atbalsta centra” projektā sērojošiem bērniem un viņu ģimenēm “Kalniem Pāri”. - Personīgās produktivitātes treneris, strādājot ar uzņemumiem, skolām un NVO sektoru - kristapskravalis.com - Fonda “Viegli” apbalvojuma “Laiks Ziedonim" vairākkārtējs nominants jauniešu darba kategorijā.

ULVIS KRAVALIS, 33 gadi

- Pedagogs (LU); - 4 gadu garumā strādājis kā pieredzes izglītības koordinators Latvijas Starptatutiskajā skolā (ISL); - Atraktīvs nometņu, aktivitāšu un pasākumu vadītājs ar 12 gadu pieredzi; - PlayPotential.lv aktivitāšu programmu treneris; - HiPotential.lv lektors un sadarbības partneris. - IFES Latvija ģenerālsekretārs; - Vadījis nodarbības skolēniem un skolotājiem vairāk nekā 40 Latvijas skolās; - Vīrs un tēvs.

- PRAKTISKĀ INFO -

* Norises vieta – LELB jauniešu centrs, Mārstaļu iela 10 (galvenā ieeja), Vecrīga. * Norises laiks - sešas otrdienas, sākot no 6. oktobra līdz 10. novembrim, plkst. 18:00-21:00. * Dalības maksa par kursu - 60 eur. * Reģistrācija obligāta - ej.uz/hpyouth * Ja vienīgais iemesls kursa neapmeklēšanai ir finanses, sazinies ar mums un mēģināsim rast risinājumu. * Ja dalībnieks ir jaunāks/vecāks par 13-18 gadiem, bet grib piedalīties, sazinieties ar mums un mēģināsim rast risinājumu. * Pasākums var tikt filmēts un/vai fotografēts. * Pasākums notiek tikai klātienē un video tiešraide vai ieraksts netiks nodrošināti.

Jautājumu, neskaidrību, ieteikumu gadījumā, raksti ziņu HiPotential Facebook lapā vai epastā info@hipotential.lv.

Share this event

bottom of page