top of page
Purple box.jpg
2020. gada 29. jūlijs
Rīgas Pāvila draudzes ''OPEN'' stāsts


Ko par vakariem stāsta paši kalpotāji:
Jauniešu vakari "OPEN" savā nosaukumā jau ietver vakara pamatdomu - ATVĒRTS. Atvērts ikvienam jaunietim, kas vēlas un ir gatavs iepazīt un piedzīvot Dzīvo Dievu. Atvērts, lai būtu kopā starp citiem cilvēkiem, atvērts Taviem jautājumiem. Katru mēnesi vakari sevī ietvers "Akadēmiju", "Pieturu", "Kafejnīcu" un "Mistēriju".
Ko nozīmē šie nosaukumi? Mēs savos vakaros studējam Bībeli, pārrunājam visdažādākās tēmas, aicinām viesus, spēlējam spēles un priecājamies savā pulkā uzņemt jaunus cilvēkus!
Pāvila baznīcas OPEN jauniešu vakari tapa 2017.gada janvārī. Šī iniciatīva nāca no pašu draudzes tā brīža jauniešiem. Un mums prieks skatīties, kā gadu no gada Dievs svētī šo kalpošanu ar jauniem cilvēkiem, kas arī ir bijuši gatavi iesaistīties jauniešu darbā. Vasarā rīkojam velobraucienus, laivu braucienus, ekskursijas, telšu nometnes un Jaunciema darba nometnes, kurās palīdzam Jaunciema baznīcai izskatīties vēl gaišākai un mājīgākai, kā arī citas interesantas aktivitātes."

Ņemot vērā šī brīža situāciju, vasarā paši vakari nenotiek, bet notiek tikai kopīgi pasākumi - laivu un velobraucieni, Jaunciema baznīcas talkas utt. Tā līdz augusta beigām. Vasaras pasākumi pārsvarā tiek organizēti uz divām vai trīs dienām ar nakšņošanu, jo tie notiek ārpus Rīgas.
Rudens - Ziemas - Pavasara sezonā vakari notiek piektdienās baznīcas pagrabiņā. Ja ir kādi izbraucieni vai sadraudzības pasākumi ar citiem jauniešiem, tas tiek informēts iepriekš.

Vairāk informācijas par pasākumiem meklē OPEN vakari vai Instagram @open_vakari.

Rīgas Sv. Pāvila draudze
Rīgas Sv. Pāvila draudze
Purple box.jpg

Rīgas Sv. Pāvila draudze

Augusta Deglava iela 1, Latgales priekšpilsēta, Rīga, LV-1009, Latvia

Vadītājs/a

-

Kontakti

-

E-pasts

bottom of page