top of page

Privātuma Politika

Šī privātuma politika informē kā Jauniešu Vēstniecība iegūst, apstrādā un glabā personas datus, ko iegūst no saviem klientiem un personām, kas apmeklē Jauniešu Vēstniecības interneta mājaslapu.

Kādu informāciju mēs iegūstam?

 

 

Mēs varam apkopot un uzglabāt šādus datus par Jums:

 • personas datus, ko jūs mums brīvprātīgi sniedzat ar e-pasta starpniecību, aizpildot tīmeklī bāzētās anketas un citā tiešā saziņā ar jums;

 • informāciju par Jūsu datoru (IP adresi, ierīces modeli, ekrāna izmēru, interneta pārlūkprogrammu);

 • informāciju par mājaslapas apmeklējumu (lapā pavadīto ilgumu, lapu apskates secību, personīgo lapas ielādes ātrumu);

 • Jūsu ģeogrāfisko atrašanās vietu;

 • informāciju, kuru Jūs sniedzat, lai pieteiktos jaunumu saņemšanai.

Kā mēs izmantojam iegūtos personas datus?

 

 

Mēs varam izmantot Jūsu personas datus, lai:

 • nodrošinātu Jūsu ierīcei, ekrāna izmēram un pārlūkprogrammai vispiemērotāko mājaslapas apskates un tehnisko risinājumu;

 • atcerētos Jūsu valodas izvēli;

 • atcerētos Jūsu sīkdatņu iestatījumus;

 • atbildētu uz Jūsu informācijas pieprasījumiem;

 • palīdzētu novērst apdraudējumu vai krāpnieciskas darbības,

 • nodrošinātu Jūsu datu drošību;

 • nosūtītu jums informatīvus ziņojumus, ja esat nepārprotami piekrituši tādus saņemt

Mēs varam nodot jūsu informāciju trešajām personām, lai ievērotu normatīvo aktu prasības, sadarbotos ar uzraudzības iestādēm, palīdzētu novērstu noziedzīgas darbības un aizsargātu mūsu, jūsu un citu personu likumīgās tiesības.

Kā mēs aizsargājam personas datus?

 

 

Jūsu informācija netiks izpausta trešajām pusēm, izņemot gadījumus, kad mēs būsim saņēmusi skaidri izteiktu Jūsu piekrišanu, vai arī informācijas izpaušana tiks pieprasīta saskaņā ar likumu.

 

Mūsu kompānijas mājaslapa it veidota caur Wix.com platformu. Jūsu dati var tikt uzglabāti izmantojot Wix.com datu krātuvi, datu bāzes un vispārējās Wix.com lietojumprogrammas. Wix.com glabā jūsu datus drošos serveros aiz ugunsmūra. 

Visas tiešo maksājumu vārtejas, ko piedāvā Wix.com un kuras izmanto mūsu uzņēmums, atbilst PCI-DSS noteiktajiem standartiem, ko pārvalda PCI Drošības standartu padome, kas ir tādu zīmolu kā Visa, MasterCard, American Express un Discover kopīgs veidojums. PCI-DSS prasības palīdz nodrošināt drošu kredītkaršu informācijas apstrādi mūsu veikalā un tā pakalpojumu sniedzējos.

Jūsu datu labošana un atjaunināšana.

Ja vēlaties pārskatīt, labot, atjaunināt vai kā citādi mainīt mums sniegto informāciju vai vēlaties aizliegt to pārvaldīt, lūdzam sazināties ar mums, rakstot uz epastu lelbjaunatne@gmail.com, vai nosūtot vēstuli uz mūsu adresi: Mārstaļu iela 10, Rīga, LV-1050, Latvija

Kā mēs izmantojam sīkdatnes?

 

Sīkdatnes ir nelielas teksta datnes, ko jūsu apmeklētās mājas lapas saglabā jūsu datorā. Tās tiek izmantotas, lai nodrošinātu mājas lapas darbību, kā arī lai sniegtu informāciju vietnes īpašniekiem.

Šī mājas lapa var iestatīt sekojošas sīkdatnes:

 • Funkcionālās sīkdatnes. (Essential Cookies). Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas, lai jūs spētu pārvietoties mājas lapā un lietot tās funkcijas. Bez šim sīkdatnēm mēs nevaram nodrošināt jūsu pieprasītos pakalpojumus.

 • Statistikas un Google Analytics sīkdatnes. Šīs sīkdatnes lieto, lai iegūtu mūsu mājas lapas apmeklējuma statistiku. Mēs lietojam šo informāciju, lai uzlabotu vietnes darbību un reklāmas pasākumus. Lai iegūtu plašāku informāciju par “Google Analytics” sīkdatnēm, lūdzam skatīt šeit.

 • Mārketinga sīkdatnes. Šīs sīkdatnes lieto, lai paaugstinātu reklāmas efektivitāti un rādītu reklāmas, kas, visticamāk, jūs interesēs visvairāk.

 • Trešās puses pakalpojumu sniedzēja sīkdatnes. Sīkdatnes var iestatīt šādi šajā mājas lapā lietotie trešo pušu pakalpojumi: Facebook poga "Patīk", YouTube video.  Dažas no šīm sīkdatnēm var tikt izmantotas, lai sekotu līdzi jūsu darbībām citās mājas lapās, un mēs tās nevaram kontrolēt, jo šīs sīkdatnes nav iestatījusi mūsu mājas lapa.

Kā atteikties no sīkdatnēm?

 

 

Lai atteiktos no sīkdatņu saņemšanas, jūs varat izmantojot privātās pārlūkošanas režīmu, kuru nodrošina lielākā daļa pārlūkprogrammu (privāts logs, inkognito logs vai InPrivate logs).

Jebkādas sīkdatnes, kas tiek izveidotas, darbojoties privātās pārlūkošanas režīmā, tiek dzēstas, tiklīdz jūs aizverat visus pārlūka logus.

Izmaiņas

Šī privātuma politika var tikt mainīta bez iepriekšēja brīdinājuma. Jaunākā privātuma politikas versija ir publicēta šajā mājaslapā.

Vai Jums ir kādi jautājumi?

 

 

Ja Jūs vēlaties: piekļūt, labot vai dzēst savus personīgos datus, kuri mums pieejami, vai arī ja Jums ir kādi jautājumi, sūtiet e-pastu uz lelbjaunatne@gmail.com, vai rakstītu vēstuli uz mūsu adresi: Mārstaļu iela 10, Rīga, LV-1050, Latvija

bottom of page