top of page

Ziedo

Mums, Jauniešu Vēstniecības komandai, rūp jauniešu izaugsme un mēs ticam, ka, veidojot dzīvas attiecības ar Dievu, tiek pārmainītas pašu jauniešu un arī viņu līdzcilvēku dzīves.

Sākot ar  2020. gadu, mēs regulāri sazināmies ar esošajām jauniešu kalpošanām, lai noskaidrotu, kādas ir viņu vajadzības, sapņi un vēlmes, kā arī piedāvājam iespēju jauniešiem sazināties ar mums, lai atbalstītu, iedrošinātu un veicinātu sadarbību starp draudzēm un draudžu locekļiem. 

Līdz 2020. gadam LELB Jauniešu nozare saņēma atbalstu no 10 gadus ilgušā projekta, taču ar šo gadu projekts ir beidzies un turpmāk šāda veida finansiālu atbalstu saņemt vairs nebūs iespējams.

Tāpēc mēs aicinām tevi vai tavu organizāciju ziedot un atbalstīt mūsu esošos un topošos jauniešu līderus, draudžu kalpošanas un idejas, lai kopīgiem spēkiem mēs varētu mainīt mūsu un mūsu jauniešu nākotni uz labo pusi.

Rekvizīti

Nodibinājums “Latvijas evaņģēliski luteriskās Baznīcas Jauniešu centrs”

Adrese: Mārstaļu iela 10, Rīga, LV-1050, Latvija

Reģ. nr.: 40008175038

Banka: AS Swedbank (HABALV22)

Konta nr.: LV60HABA0551032647003

Sniedzot jauniešiem vidi, kurā viņiem ir iespēja augt ticībā, ir iespējams veicināt vietējo draudžu un jauniešu kalpošanu attīstību visā Latvijā

Vai Tev ir idejas kā citādāk atbalstīt LELB jauniešu nozari?

Ja vari palīdzēt ar savu laiku, ieteikumiem vai citiem resursiem,

jeb arī ja ir kādi jautājumi, sazinies ar mums. 

Paldies!  Mēs drīz ar Tevi sazināsimies

bottom of page