top of page
Purple box.jpg
2020. gada 18. augusts
Dobeles draudzes jauniešu stāsts

Par jauniešu kalpošanu vairāk pastāstīs paši jaunieši:
"Atvērtība, radošums, drosme - vārdi, kas, mūsuprāt, visprecīzāk raksturo Dobeles ev. lut. draudzes jauniešu grupu “Štābiņš”. Tā tika izveidota jau pirms pieciem gadiem, kopā pulcinot vairākus aktīvus jauniešus vecumā no 14 līdz 20 gadiem, kuri nebaidās uz pasauli paskatīties citādāk.
Katrs no “štābiņniekiem” ir personība ar savām idejām un nostāju dažādos jautājumos, ko mēs redzam un novērtējam. Tādējādi arī jauniešu grupas darbību balstām nevis strikti iepriekšnoteiktā plānā, bet gan lielā mērā paļaujamies uz mirkļa iedvesmu, cenšoties realizēt pašu jauniešu paustās aktivitāšu un kalpošanas iniciatīvas.

Kopā sanākam katru piekdienas vakaru, pārrunājot dažādus sabiedrībā aktuālus tematus, nododoties Bībeles studijām, kā arī vienkārši labi pavadot laiku. Neizpaliek arī viss pārējais: sezonālā foto-orientēšanās, ikgadējais Bībeles svētku apmeklējums, braucieni uz dzīvnieku patversmi, kopīga dalība kristīgajās nometnēs, slavēšana, filmu vakari utt. Visiemīļotākā nodarbe, šķiet, ir ikgadējā pašrakstītās lugas iestudēšana, kas tiek uzvesta ne tikai baznīcā, bet arī citur.

Raugoties uz jauno sezonu, kas atsāksies 2020. gada oktobrī, gaidāmas pārmaiņas, pēc piecu gadu kalpošanas, līdzšinējās jauniešu grupas vadītājas turpmāk ieņems vien mentoru lomu, “vadības grožus” nododot diviem Dobeles ev. lut. draudzes jauniešu grupas “Štābiņš” dalībniekiem.

Droši sekojiet līdzi mūsu jaunumiem Instagram @shtaabinsh vai arī musu Facebook lapā."

Dobeles Evaņģēliski luteriskās draudzes jaunieši
Dobeles Evaņģēliski luteriskās draudzes jaunieši
Purple box.jpg

Dobeles Evaņģēliski luteriskās draudzes jaunieši

Baznīcas iela 1, Dobele, Dobeles pilsēta, LV-3701, Latvia

Vadītājs/a

Kontakti

+371 29 810 071

E-pasts

bottom of page