top of page
Purple box.jpg
2020. gada 26. augusts
Jēzus draudzes jauniešu stāsts

Jēzus draudzes Jauniešu vakaros satiekas daudzi dažādi jaunieši, (un tie, kas sirdī jūtās jauni), kopā dziedot un slavējot Dievu, klausoties liecības un pašiem liecinot, lasot Bībeli un pārrunājot sev svarīgus jautājumus par kristīgo dzīvi, kā arī mācoties veidot praktiskas attiecības ar Dievu.
Jaunieši ir liecinieki tam, cik ļoti izmainās dzīve, to pilnībā uzticot Jēzum.
Neatņemama jauniešu dzīves sastāvdaļa ir sadraudzība, kas notiek arī ārpus jauniešu vakariem. Nu jau kā tradīcija ir izveidojusies puišu/meiteņu pasākumu rīkošana, kuros katra grupa izvēlas, kā pavadīt laiku atbilstoši savām interesēm, pārrunājot sev aktuālas tēmas kompānijā, kurā var brīvi dalīties ar savu viedokli.

Laikā starp Ziemassvētkiem un Jauno gadu tiek rīkota balle Rāmavas muižā, uz kuru aicināti ir arī draugi. Gatavojoties Kristus Augšāmcelšanās svētkiem, jaunieši pulcējas Klusās sestdienas vakarā, lai kopīgi sagaidītu Lieldienu rītu. Arī karantīnas laikā jaunieši aktīvi tikās virtuālajā pasaulē, kopīgi aizvadot jauniešu vakarus Zoom platformā.
Vasaras laikā, kad jauniešu vakari nenotiek, iecienīti ir sportiskāki pasākumi Lucavsalā, katru vasaru tiek rīkots arī laivu brauciens. Ir izveidojusies arī sadraudzība kopā ar citu draudžu jauniešiem no Neretas, Madonas, Saldus u.c. kopīgi svinot Jāņus un pavadot laiku kopā ar Debesu Tēti.
Šogad tika aizvadītas arī Jēzus draudzes jauniešu pirmās rīkotās rekolekcijas Bolderājā, trīs dienu garumā stiprinot savus garīgos pamatus un klausoties vērtīgas lekcijas no dažādu draudžu mācītājiem, evanģēlistiem un kalpotājiem par to, kā izdzīvot kristietību savā ikdienā un būt par liecību citiem.


Ierastā tikšanās vieta ir Jēzus draudzes jauniešu galā, draudzes kancelejas augšstāvā, plkst. 19.00 (no septembra līdz maijam).

Rīgas Jēzus evaņģēliski luteriskā baznīca
Rīgas Jēzus evaņģēliski luteriskā baznīca
Purple box.jpg

Rīgas Jēzus evaņģēliski luteriskā baznīca

Elijas iela 18, Latgales priekšpilsēta, Rīga, LV-1050, Latvia

Vadītājs/a

Kontakti

E-pasts

bottom of page