top of page
Purple box.jpg
2020. gada 15. jūlijs
Jauniešu kambaris Ģertrūdes draudzē

Jāsaka, ka par šo draudzi un jauniešu kalpošanu mēs priecājamies īpaši, jo no turienes nāk mūsu LELB Jauniešu nozares vadītājs Kristaps Kravalis un tieši viņš ar savu lielo atbalsta komandu izveidoja pirmos jauniešu vakarus "Kambaris". Šobrīd kalpošana veiksmīgi ir nodota tālāk jaunas, brīnišķīgas komandas rokās un viss turpinās.

Ko par vakariem stāsta Linda, daļa no jauniešu vakaru organizatoru komandas: "Ja man jāraksturo Ģertrūdes jaunieši- tā ir māju sajūta starp sirdīm, kas vienā garā slavē Dievu;
Jauniešu vakaru aizsākumi Ģertrūdē meklējami jau krietnu laiciņu atpakaļ. Vecajiem aizejot, atnāk jauni un vakari turpinās.
Sākot ar brīvā gaisotnē pavadītiem piektdienu vakariem, kuros ar sarunām, uzkodām, slavēšanu, uzrunu un diskusijām pabarojam iekšējo cilvēku, turpinot ar jauniešu Alfa kursu un dažādiem izbraukumiem ne tikai sadraudzībā ar citiem, bet arī pavadot nogales dabā un rekolekcijās.

Manuprāt, viena no svarīgākajām daļām mūsu jauniešu darbā, par ko sirds nebeidz pateikties, ir auglīgā vide, kopība un sirds vienkāršība, kas valda. Šī vienkāršība palīdz kļūt patiesākiem un tas palīdz ne tikai iziet cauri vētrām, bet arī nostāties ticībā, iesakņoties un augt. Dieva darbs pie mums tiešām ir jūtams. Ne tikai priecīgajos brīžos - slavējot uzvarās, bet arī pie katras asaras, vētras un sāpošas sirds.
Nebaidos teikt, ka šī ir vide, kurā daudzi, ieskaitot mani pašu, ir sākuši apjaust kāds Dievs ir patiesībā, cik labs viņš ir pret katru vienu un, ka arī priekš Tevis viņam ir sagatavots ceļš."

Vairāk informācijas par pašiem vakariem un citiem pasākumiem vari atrast Facebook: Jauniešu Kambaris

Rīgas Vecā Sv. Ģertrūdes draudze
Rīgas Vecā Sv. Ģertrūdes draudze
Purple box.jpg

Rīgas Vecā Sv. Ģertrūdes draudze

Ģertrūdes iela 8, Centra rajons, Rīga, LV-1010, Latvia

Vadītājs/a

Kontakti

-

E-pasts

bottom of page