top of page
Purple box.jpg
2020. gada 21. jūlijs
Straupes jaunieši un ''Kraujas nams''

Ko viņi paši par sevi stāsta:
"Jauniešu darbs šajā draudzē nav sveša lieta, taču ik pa laikam tas pārtrūkst. Kopš 2012. gada notikušas 6 nometnes, pārgājieni un periodiski jauniešu vakari.
Draudzes iedvesmoti, 2018 gada vasarā, spontāni un neplānoti mēneša laikā uztapinājām, ko līdzīgu nometnei. Protams, ar draudzes atbalstu. Sākums nebija tas vieglākais, jo pašiem šis ceļš bija kas jauns un ar padzisušām iestrādēm, bez tālāk ejoša plāna. Pēc šīs nometnes radās sajūta un jauniešu vidū dzirdamas runas, ka vajadzētu atkārtot. Mēnesi pēc nometnes sanācām kopā pārrunāt un izvērtēt nometni un saprastu ko un kā darām tālāk. Secinājām, ka jauniešu vakariem būs būt!
No tā laika tiekamies 1x mēnesī, sestdienās 18.00. Dievs dara un dod, jo tieši nākamās sezonas sākumā draudze jauniešiem piešķīra pašiem savu vietiņu, kur tikties.

Jaunieši pievienojas ne tikai no Straupes vien, bet arī no blakus pagastiem un pilsētām.
Uz šo brīdi pulcējamies vidēji 12 jaunieši 11- 18 gadu vecumā. Vienmēr ir prieks redzēt jaunas sejas. Ik pa laikam veidojam sadraudzību ar Rīgas Pāvila draudzes jauniešiem."

Vairāk informācijas par jauniešu vakariem un citām aktivitātēm Straupē vari uzzināt viņu Facebook lapā: Kraujas Mājas Jaunieši

Straupes evaņģēliski luteriskā draudze
Straupes evaņģēliski luteriskā draudze
Purple box.jpg

Straupes evaņģēliski luteriskā draudze

Baznīcas iela 4, Cesvaine, Cesvaines pilsēta, LV-4871, Latvia

Vadītājs/a

Kontakti

E-pasts

bottom of page